خانه / معرفي كتابها / معرفی کتابهای پول وثروت آفرینی

معرفی کتابهای پول وثروت آفرینی

 

در اینجا با کتابهایی آشنا میشوید که به تقویت باورهای شما در زمینه بدست آوردن اعمال و رفتار ثروت سازی کمک شایانی میکند.کتابهای از رابرت کیوساکی،آنتونی رابینز، استاد علی اکبری و سایر بزرگان عرصه تولید پول وثروت وموفقیت.

۱-شاه کلید ثروت اثر ناپلئون هیل

در کتاب شاه کلید ثروت از فلسفه پانصد انسان موفق در عرصه ثروت استفاده شده است.وقتی از ثروت وغنا صحبت میکنیم ،منظورمان زندگی متنعم وبرخوردار از فراوانی است که برای همه مردم وجود دارد وبا حداقل تلاش می توان از آن برخوردار شد.

 

۲-ثروتمند ترین مرد بابل جورج کلارسون

الهام بخش ترین کتابی که درباره پول وثروت نوشته شده است.کتاب ثروتمند ترین مرد بابل اثر جورج کلارسون،برگرفته از الواح گلی است که از آثار باستانی  تمدن بابل در بین النهرین بدست آمده است.ومربوط به ۵۰۰۰ سال پیش است.

جالب است بدانید باستان شناسی که خود؛ کار ترجمه این الواح را برعهده داشت ؛ در آن زمان با زندگی آشفته مالی مواجه بود وانبو هی از بدهی ها وقرضها اورا احاطه کرده بود .ووقتی بر اساس تعالیم این الواح کار کرد توانست به زندگی خود سر وسامان دهد وبر این امر صحه گذاشت که فرمولهای پول وسرمایه در طول قرنها هیچ فرقی نکرد ه اند وپابر جا هستند.

 

۳-اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو اکر

با خواندن این کتاب در بازی ثروت استاد شوید .کتاب اسرار ذهن ثروتمند دو کتاب در یک کتاب است.در قسمت اول بیان میشود که عملکرد طرح اولیه پول در ذهن چگونه است.در قسمت دوم ؛کتاب  به شما هفده پرونده ثروت معرفی میکند که دقیقا بیان میکند که آدمهای ثروتمند چگونه نسبت به آدمهای فقیر وطبقه متوسط متفاوت فکر وعمل میکنند.

 

۴-همسایه میلیونر اثر جی استنلی

در این کتاب با آداب ورسوم ورفتارهای سرمایه گذاری ومدیریت هزینه  آدمهای ثروتمند آشنا میشویم 

۵-ثروتمند زاده شده ای اثر باب پراکتر

مجموعه ای از کتابهای تعالیم آموزگاران راز جهت بدست آوردن ثروت کافی با قانون ارتعاش وجذب

۶- بابا پولدار بابا بی پول نوشته رابرت کیوساکی

کتاب بابای پولدار بابای بی پول یا پدر پولدار پدر بی پول نوشته رابرت کیوساکی براستی شاهکاریست برای آنانی که به واقع میخواهند از لحاظ مالی از خود محافظت کنند.

۷-چهار راه پولسازی اثر رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی در کتاب چهارراه پولسازی، وضعیت اقتصادی ونگرشی مردم را به چهار طبقه تقسیم میکند و تشریح میکند  هرکدام از این بخش ها  یا طبقات چه دغدغه هایی دارند ، چه اهدافی دارند وچه گونه فکرمیکنند.
این چهار طبقه عبارتنداز  :کارمندان وکارگران؛خویش  فرمایان؛صاحبان کسب وکار؛سرمایه گذاران

۸-هوش مالی نوشته رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی معتقد است در دنیای در حال تغییر امروز یگانه سرمایه ای که باعث موفقیت همیشگی وثبات وشکوفایی می شود،برخورداری از هوش مالی مناسب  وتلاش در جهت افزایش وارتقا آن است.

۹-راهنمایی های پدر پولدار برای سرمایه گذاری اثر رابرت کیوساکی

کتابیست که هرکس که علاقمند ساختن سیستم مالی پرقدرت وماندگار است به آن صدرصد نیاز دارد.

۱۰-درنگ نکن حرکت کن اثر ریچاردبرانسون 

 ریچارد برنسون ؛تاجر ،کارآفرین  و میلیاردر بلند آوازه انگلیسی متولد ۱۹۵۰ ؛ وصاحب ۴۰۰شرکت می باشد وثروتش تا سال ۲۰۱۶ به مبلغی بالغ بر ۵٫۲ میلیارد دلار برآورد شده است.فلسفه ای که نویسنده  کتاب حاضر ،ریچارد برنسون به آن اعتقاد دارد وبا آن بزرگ شده وموفقیت خود را مدیون آن میداند  همان حرکت کن وانجامش بده می باشد.

۱۱- پول ،هفت قدم تا آزادی مالی اثر آنتونی رابینز

آنتونی رابینز از بزرگترین سخنرانان و استادان انگیزشی وموفقیت دنیا که متولد ۱۹۶۰ در آمریکا می باشد.آموزه های این کتاب به مثابه گذراندن  صد کلاس سطح بالای مدیریت بازرگانی برای یک فرد ارزش دارد.این کتاب عصاره وبقول آنتونی رابینز نویسنده کتاب، آنرا عمر خود دانسته است.

۱۲-مجموعه هفت جلدی راز جذب پول در ایران تالیف استاد علی اکبری

از بهترین کتابهایی که بر اساس بازار کار و شرایط اقتصادی – اجتماعی ایران نوشته شده است.استاد علی اکبری معتقد است یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ” ایران ” است

 

۱۳-کتاب بیندیشید وثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید وثروتمند شوید،اثر ناپلئون هیل در سال ۱۹۳۷ در آمریکا منتشر شد.وتاکنون نزدیک به ۱۵میلیون نسخه از آن در دنیا بفروش رفته است.کتاب الهام بخش کسانی بوده وهست که می خواسته اند خود را از فقر وفلاکت وافسردگی برهانند.

 

لینک آپارات فیلم معرفی کتابهای تقویت باورها و رفتار ثروت سازی

 

درباره علی اصغر مزارعی

علی اصغر مزارعی

حتما ببینید

ساکسیولوژی

معرفی کتابهای کاربردی روان شناسی

در اینجا به شما چند کتاب کاربردی وعالی در زمینه روان شناسی معرفی می کنیم.کتابهایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *